Gamer's dont die ! They just respawn !

Únor 2017

Dáme hru ?!

6. února 2017 v 20:44 | Duncan
Ahoj !

Jako první bych se vám chtěl představit. Pro začátek stačí když si mě představíte jako někoho kdo je středně hubené postavy, blond vlasy a modré oči a přátelé či kamarádi, mě nazývají Duncan. To by mohlo asi stačit, ano jsem přesvědčený, že víte dokonce víc než potřebujete vědět o někom s kým hrajete nějakou online hru nebo někdo s kým si občas napíšete a víc se o něj nestaráte. Teď už ale k tomu proč tu jsme.

Dáme hru ?! Jestli jste náruživý nebo jen občasní hráči všeho druhu, tak tenhle blog je něco přesně pro vás! Budeme se tu bavit o všem co vás při spojení HRA jenom napadne ! Ale převážně se tu budeme bavit o novém fenoménu v online světě a to jsou hry zvané MOBA, FPS a MMORPG. Jakožto hráč všech zde zmíněných si myslím, že čtení není nic co by hráče zajímalo, myslím si, že vás především zajímá pár faktů. Jsem lepší než ten druhý ? Myslí si, že je lepší než já ? Jak může být tak dobrý ? Cože ? hraním PC her se dají vydělávat slušné peníze ?!

Snad jsem vás aspoň trochu zaujal a jestli chcete vědět alespoň nějaké odpovědi na zmíněné otázky tak si počkejte na další článek ve kterém to vše bude ale přece i něco navíc !

Duncan